Етърки биха ПАОК (Солун)

Великотърновските състезателки от“ Етър-64“ биха шампиона на Гърция“ПАОК“с 24:22.Мачът се игра за купата на Европейската хандбална федерация и е част от европейските клубни турнири. Невероятен и пълен с обрати мач на хандбалистките от Етър и шампиона на Гърция- ПАОК. След като губеха в средата на първата част,виолетовите момичета поведоха в средата на втората и накрая взеха минимална,но заслужена победа.60 минути публиката в Двореца на Културата и Спорта не спря да подкрепя своите любимки.Във второто полувреме болярките влязоха в ритъм и започнаха да стопяват преднината. Последва изключително силна игра на домакините в последните две минути нашите грабнаха победата с 24:22. Президентът на“ Етър-64 „Атанас Атанасов остана разочарован от малката разлика при победата на болярките. Според треньорката Йонка Генчева съперникът е бил с равностойни постове и ръстови състезателки,а самият двубой доста труден. В събота “ Етър-64“ ще играе среща реванш с ПАОК в Солун.