Локомотив Горна Оряховица спечелиха първо място на детски футболен турнир

За четвърта поредна година шампиони в областния детски турнир станаха младите футболисти на „Локомотив“ – Горна Оряховица. Състезанието се проведе в Двореца на културата и спорта „Васил Левски" и в него участваха осем отбора. На финала за купата останаха "Етър" - Велико Търново, които завършиха втори. Младите железничари победиха на финала виолетовите с 1:0 . В състезанието участваха осем отбора. Всички деца получиха подаръци – спортна екипировка. За най-добър вратар бе отличен състезателят на Локомотив - Ивайло Балинов, а за най-добър защитник Бранислав Ботев от Етър. Следващият футболен турнир, на който старата столица е домакин ще се проведе на 7 и 8 декември, където право на участие имат деца родени след 1 януари 2005 година.