„Етър“ победи „Септември“ с 2:0
Етър записа победа с 2:0 над Септември като гост в мач от седмия кръг в Първа лига между двата отбора. Точни за на великотърновци бяха Румен Руменов и Даниел Младенов.
Етър постигна победа с 2:0 при гостуването на Септември на стадион „Васил Левски“ от седмия кръг на Първа лига. Головете за успеха на „виолетовите“ отбелязаха Румен Руменов и Даниел Младенов. Воденият от Красимир Балъков имаше надмощие през по-голямата част от мача. Първите минути на националния стадион "Васил Левски" бяха доста равностойни. След това обаче гостите взеха инициативата и на няколко пъти осъществиха доста силен натиск върху своя съперник.
С тази победа, „Етър“ прекрати "черната" серия и записа втория си успех в Първа лига. Великотърновският тим се намира на 10-ата позиция в елита с актив от седем точки. Септември пък е 13-ти с едва четири.